TY əl ilə işləyən əməliyyat masası döş və qarın cərrahiyyəsi, KBB, mama-ginekologiya, urologiya və ortopediya və s. üçün uyğundur.
Çərçivə, sütun və baza paslanmayan poladdan hazırlanmışdır, təmizlənməsi asandır və korroziyaya davamlıdır.
Mexaniki əməliyyat masası, rahat işləyən, təhlükəsiz və etibarlı olan pedal yağ nasosu ilə qaldırılıb endirilir. Bütün digər hərəkətlər mexaniki dişlilər vasitəsilə idarə olunur.
Bu hidravlik əməliyyat masası ayaq lövhəsinin qatlanmasını, qaçırılmasını və çıxarılmasını tələb edir və asanlıqla tənzimlənir. T-formalı bazadan istifadə edir.
1.Dönmə funksiyası
Əl ilə idarə olunan əməliyyat masası 360° fırlana bilər, həkimlər əməliyyat zamanı duruşlarına uyğun olaraq bucağı tənzimləyə bilərlər ki, bu da əməliyyat zamanı əməliyyat sahəsini xeyli artırır. (İstəyə bağlı)
2.Çevik Vəziyyətə Tez Keçid
Əməliyyat masasına 200 tələb olunur°Bel körpüsü funksiyasını əvəz etmək üçün istifadə edilə bilən tutacağı işlətməklə masanın səthində bir anda çıxıntı (bükülmə).
3. İkiqat qatlı masaüstü
Masaüstü ikiqat qatlı kompozit masaüstü, aşağı rentgen udma əmsalı və yüksək dəqiqlikli perspektiv effekti tələb edir.
4. Paslanmayan Polad Material
Çərçivə, baza, qaldırıcı sütun və əsas ötürücü konstruksiya hamısı 304 paslanmayan poladdan hazırlanmışdır ki, bu da təmizlənməsi və ovulması asandır, turşuya və korroziyaya davamlıdır və heç vaxt paslanmamasını təmin edir.
5. Hidravlik və əl ilə tənzimləmə
Hidravlik əməliyyat masasının qaldırılması və endirilməsi rahat işləyən, təhlükəsiz və etibarlı olan pedal yağ nasosu tipini qəbul edir. Bütün digər hərəkətlər mexaniki dişli ötürücü başlığı tərəfindən idarə olunur.
Pparametrlər
| Model Məhsulu | TY Əl ilə işləyən əməliyyat masası |
| Uzunluq və en | 2020mm*500mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 1010 mm / 760 mm |
| Başlıq lövhəsi (Yuxarı və Aşağı) | 45°/70° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 75°/ 15° |
| Ayaq Plitəsi (Yuxarı /Aşağı / Xaricə) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Tərs Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yanal əyilmə (Sol və Sağ) | 20°/ 20° |
| Böyrək Körpüsünün Yüksəkliyi | ≥110 mm |
| Döşək | Yaddaş Döşəy |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 200 KG |
| Zəmanət | 1 il |
Sstandart aksesuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Anesteziya Ekranı | 1 ədəd |
| 2 | Bədən Dəstəyi | 1 Cüt |
| 3 | Qol Dəstəyi | 1 Cüt |
| 4 | Çiyin Dayanacağı | 1 Cüt |
| 5 | Diz üçün qoltuqağacı | 1 Cüt |
| 6 | Sabitləyici Qısqac | 1 Dəst |
| 7 | Döşək | 1 Dəst |