TS hidravlik cərrahi masası döş və qarın cərrahiyyəsi, KBB, mama-ginekologiya, urologiya və ortopediya və s. üçün uyğundur.
Ümumi əl ilə idarə olunan əməliyyat masasından fərqli olaraq, arxa və ayaq lövhələrini tənzimləmək üçün hidravlik qaldırma sistemindən və qaz yayından istifadə edirik. Tənzimləmə prosesini həm səssiz, həm də rahat edir.
Y formalı baza, hidravlik əməliyyat masasının daha yüksək sabitliyə və boş yerə malik olmasını təmin etmək üçün istifadə olunur ki, tibb işçiləri xəstəyə sıfır məsafədə yaxınlaşa bilsinlər.
Böyük təkərlərin dizaynı onu hərəkət zamanı vibrasiyaya və dekompressiyaya qarşı da edir.
1. Təkmilləşdirilmiş Yaddaş Köpüyü
Hidravlik cərrahi masanın səth materialı alov gecikdirici və antistatikdir. Qəliblənmiş poliuretan (PU) döşəyi təmizləmək asandır və uzun ömürlüdür.
2. Daxili Böyrək Körpüsü.
Müvafiq dəliyə tutacağı daxil edin, tutacağı çevirin və bel körpüsünü uyğun vəziyyətə qaldırın və ya endirin, sonra tutacağı çıxarın. TS hidravlik əməliyyat masası üçün bel körpüsünün hündürlüyü 100 mm-dən çoxdur.
3. İdxal olunubHydraulicSsistem
Amerikadan gətirilən hidravlik sistem əl ilə idarə olunan masaların hərəkətini sabit və sürətli edir.
4. AbucaqlıAdüzəlişlərwithGas Springs
TS hidravlik əməliyyat masasının həm arxa lövhəsi, həm də ayaq lövhəsi birləşmələri qaz yaylı silindr dayaq konstruksiyaları ilə təchiz olunmuşdur ki, bu da müxtəlif tənzimləmələri yumşaq, səssiz və vibrasiyasız edir, eyni zamanda oynaq konstruksiyasını effektiv şəkildə qoruyur və xəstənin yıxılmasının qarşısını alır.
5. Larger caster dizaynı
Mexaniki hidravlik əməliyyat masasının əsası böyük təkərlərlə (diametri) hazırlanmışdır≥100 mm), hərəkət etmək üçün elastikdir. Əyləc zamanı təkərlər qalxır, yataq bazası yerlə möhkəm təmasda olur və stabillik yaxşıdır.
Pparametrlər
| Model Məhsulu | TS Hidravlik Əməliyyat Masası |
| Uzunluq və en | 2050mm*500mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 890mm/690mm |
| Başlıq lövhəsi (Yuxarı və Aşağı) | 60°/60° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 75°/ 15° |
| Ayaq Plitəsi (Yuxarı /Aşağı / Xaricə) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Tərs Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yanal əyilmə (Sol və Sağ) | 20°/ 20° |
| Böyrək Körpüsünün Yüksəkliyi | ≥110 mm |
| Döşək | Yaddaş Döşəy |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 200 KG |
| Zəmanət | 1 il |
Sstandart aksesuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Anesteziya Ekranı | 1 ədəd |
| 2 | Bədən Dəstəyi | 1 Cüt |
| 3 | Qol Dəstəyi | 1 Cüt |
| 4 | Çiyin Dayanacağı | 1 Cüt |
| 5 | Diz üçün qoltuqağacı | 1 Cüt |
| 6 | Sabitləyici Qısqac | 1 Dəst |
| 7 | Döşək | 1 Dəst |
| 8 | Bədən qayışı | 1 Dəst |