TS-1 mexaniki əməliyyat masası yüksək mexaniki möhkəmliyə, korroziyaya davamlılığa və asan təmizlənməyə malik paslanmayan poladdan hazırlanmışdır.
Yataq səthinin hündürlüyünü hidravlik sürücü ilə tənzimləyin və arxa ayaq lövhəsinin bucağını digər köməkçi alətlərlə tənzimləyin.
Hidravlik əməliyyat masasının T formalı bazası sabitdir və uzun müddət işləyən həkimlərə kifayət qədər ayaq yeri verə bilər.
Fərqli istehlakçı ehtiyacları olan insanlar üçün uyğun olan iki seçim var: ayrılmış ayaq lövhəsi və bölünmüş ayaq lövhəsi.
1.T Bazası
Əl ilə idarə olunan əməliyyat masasının erqonomik T-formalı bazası yalnız yaxşı sabitliyə və çevik hərəkətə malik deyil, həm də həkimlərə uzunmüddətli iş zamanı yorğunluğu azaltmaq üçün kifayət qədər ayaq sahəsi təmin edir.
2.Daxili Böyrək Körpüsü
Daxili bel körpüsü 110 mm qalxa bilər ki, bu da həkimlərin böyrək əməliyyatı aparması üçün əlverişlidir.
3. Müxtəlif Aksesuarlar
Standart aksesuarlara müxtəlif əməliyyatları asanlaşdırmaq üçün çiyin dəstəyi, çiyin dəstəyi, bədən dəstəyi, anesteziya ekranı və ayaq dəstəyi daxildir.
4. Hidravlik Yüksəliş Sistemi
Hidravlik idarəetmə ilə işləyir və mexaniki əməliyyat masasının səthinin hündürlüyü ayaq pedalı ilə tənzimlənir. Rahat və səssiz işləyir. Elektrik kəsildikdə belə normal işləyə bilər. Qeyri-sabit elektrik enerjisi olan ərazilər üçün hidravlik əməliyyat masaları seçilə bilər.
5.İnteqral Ayaq Plitəsi və ya Bölünmüş Ayaq Plitəsi
Ümumi ayaq lövhəsinin sadə bir versiyası var, qiyməti münasibdir. Həmçinin yuxarı və aşağı tənzimlənə bilən və müxtəlif aşağı ətraf əməliyyatlarını asanlaşdırmaq üçün xaricə genişləndirilə bilən bölünmüş ayaq lövhəsi də mövcuddur.
Pparametrlər
| Model Məhsulu | TS-1 Mexaniki Əməliyyat Masası |
| Uzunluq və en | 1980mm*500mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 950mm/750mm |
| Başlıq lövhəsi (Yuxarı və Aşağı) | 45°/ 90° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 75°/ 30° |
| Ayaq Plitəsi (Yuxarı /Aşağı / Xaricə) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Tərs Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Yanal əyilmə (Sol və Sağ) | 20°/ 20° |
| Böyrək Körpüsünün Yüksəkliyi | ≥110 mm |
| Döşək | Yaddaş Döşəy |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 200 KG |
| Zəmanət | 1 il |
Sstandart aksesuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Anesteziya Ekranı | 1 ədəd |
| 2 | Bədən Dəstəyi | 1 Cüt |
| 3 | Qol Dəstəyi | 1 Cüt |
| 4 | Çiyin Dayanacağı | 1 Cüt |
| 5 | Diz üçün qoltuqağacı | 1 Cüt |
| 6 | Sabitləyici Qısqac | 1 Dəst |
| 7 | Döşək | 1 Dəst |