TF Hidravlik ginekologiya əməliyyat masası, gövdə, sütun və baza hamısı paslanmayan poladdan hazırlanmışdır, yüksək mexaniki möhkəmliyə, korroziyaya davamlılığa malikdir və təmizləmə və dezinfeksiya üçün əlverişlidir.
Bu hidravlik ginekologiya əməliyyat masası standart olaraq çiyin dayağı, çiyin qayışı, tutacaq, ayaq dayağı və pedallar, süzgəcli kir çanağı və isteğe bağlı ginekoloji müayinə işığı ilə təchiz olunub.
Hidravlik ginekologiya əməliyyat masasının hündürlüyü pedallar ilə, yatağın əyilməsi isə sapı silkələməklə tənzimlənə bilər.
Əyləc basıldıqda, yatağın altındakı sabit baza aşağı düşür ki, bu da yerlə təmas sahəsini artırır və yatağın sabitliyini təmin edir.
Ginekologiya, mamalıq, urologiya və anorektal cərrahiyyədə geniş istifadə olunur.
1. Paslanmayan Polad Material
Hidravlik ginekologiya əməliyyat masasının əsas gövdəsi, yan relsləri, qaldırıcı sütunu və bazası yüksək mexaniki möhkəmliyə, korroziyaya davamlılığa və asan təmizlənməyə malik yüksək keyfiyyətli 304 paslanmayan poladdan hazırlanmışdır.
2. Geniş Masa Səthi
Hidravlik ginekologiya əməliyyat masası səthinin eni 600 mm-ə çata bilər ki, bu da müəyyən bir bədən tipli insanlar üçün çox əlverişlidir və rahatlığı artırır.
3. Çoxfunksiyalı Aksesuarlar
Standart çiyin dayağına əlavə olaraq, çiyin qayışları, tutacaqlar, ayaq dayaqları, ayaq pedalları, tualet, ginekoloji müayinə işığı da isteğe bağlıdır.
4. Unikal Sabit Ayaq
Unikal əməliyyat masasının sabit ayaq hissəsi yerlə təmas sahəsini artırır və hidravlik ginekologiyanın sabitliyini təmin edir.
Parametrlər
| Model Məhsulu | TF Hidravlik Ginekologiya Əməliyyat Masası |
| Uzunluq və en | 1800mm * 600mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Tərs Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 70°/ 11° |
| Gərginlik | 220V/110V |
| Tezlik | 50Hz / 60Hz |
| Döşək | Dikişsiz Döşək |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 173 KG |
| Zəmanət | 1 il |
SstandartAksessuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Qol Dəstəyi | 1 cüt |
| 2 | Dəstək | 1 cüt |
| 3 | Ayaq lövhəsi | 1 ədəd |
| 4 | Döşək | 1 dəst |
| 5 | Tullantı Hövzəsi | 1 ədəd |
| 6 | Sabitləyici Qısqac | 1 Cüt |
| 7 | Diz üçün qoltuqağacı | 1 Cüt |
| 8 | Pedal | 1 Cüt |