Bu elektro-hidravlik əməliyyat masası 5 hissəyə bölünür: baş hissəsi, arxa hissəsi, omba hissəsi və iki ayrıla bilən ayaq hissəsi.
Yüksək işıq ötürücülü lif materialı və 340 mm üfüqi sürüşmə rentgen müayinəsi zamanı kor nöqtənin olmamasını təmin edir.
Bu elektro-hidravlik əməliyyat masası problemsiz işləməyi təmin etmək üçün ikili idarəetmə sistemi ilə təchiz olunub.
Çoxfunksiyalı başlıq çərçivəsi və ortopedik dartma çərçivəsi ilə təchiz oluna bilər.
Bir düyməli sıfırlama funksiyası, orijinal üfüqi vəziyyəti bərpa edə bilər. Bir düyməli bükülmə və tərs bükülmə, elektrikli ayaq lövhəsi funksiyası çox vaxta qənaət edir.
Qarın boşluğu cərrahiyyəsi, mamalıq, ginekologiya, KBB, urologiya, anorektal və ortopediya və s. kimi müxtəlif cərrahiyyə əməliyyatları üçün uyğundur.
1.Daha uzun və daha geniş masa səthi
Elektro-hidravlik əməliyyat masası səthinin uzunluğu 2180 mm-ə, eni isə 550 mm-ə çata bilər ki, bu da bəzi xüsusi qrupların ehtiyaclarına uyğundur və xəstəni daha rahat edə bilər.
2. İkiqat İdarəetmə Sistemi
Elektro-hidravlik əməliyyat masası, problemsiz işləməyi təmin etmək üçün əsas idarəetmə/köməkçi nəzarətçi ikili sistemlə təchiz olunmuşdur.
3. Flex & Re-flex & Bir düyməli Sıfırlama
Bir düyməli sıfırlama funksiyası, orijinal üfüqi mövqeyi, bir düyməli fleksiyonu və tərs fleksiyonu bərpa edə bilər
4.İsteğe bağlı Elektriklə Tənzimlənən Ayaq Plitəsi
Ayaq lövhəsinin qoşula bilən modul dizaynı ayaq lövhəsini elektriklə tənzimləyə bilər ki, bu da mövqeyi tənzimləmək vaxtına böyük qənaət edir.
5. Daxili doldurulan batareya
TDY-Y-2 elektrik-hidravlik əməliyyat masası 50 əməliyyat ehtiyacını ödəyə bilən yüksək performanslı təkrar doldurulan batareya ilə təchiz olunub. Eyni zamanda, maksimum təhlükəsizliyi təmin etmək üçün elektrik enerjisi təmin etmək üçün AC enerji mənbəyinə malikdir.
Pparametrlər
| ModelMəhsul | TDY-Y-2 Elektro-Hidravlik Əməliyyat Masası |
| Uzunluq və en | 2170mm*550mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 1100mm/690mm |
| Başlıq lövhəsi (Yuxarı/Aşağı/Çevik) | 45°/ 90°/ 40° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 85°/ 40° |
| Ayaq Plitəsi (Yuxarı /Aşağı / Xaricə) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Tərs Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Yanal əyilmə (Sol və Sağ) | 20°/ 20° |
| Böyrək Körpüsünün Yüksəkliyi | 100 mm |
| Üfüqi sürüşmə | 350 mm |
| Sıfır mövqe | Tək düymə, standart |
| Bükülmə/Refleks | Kombinasiya Əməliyyatı |
| Rentgen lövhəsi | Könüllü |
| İdarəetmə Paneli | Standart |
| Təcili dayandırma düyməsi | Standart |
| Elektro-motor sistemi | Tayvandan olan Chaoger |
| Gərginlik | 220V/110V |
| Tezlik | 50Hz / 60Hz |
| Güc Uyğunluğu | 1.0 KVt |
| Batareya | Bəli |
| Döşək | Yaddaş Döşəy |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 300 KQ/ 350 KQ |
| Zəmanət | 1 il |
Aləvazimatlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Anesteziya Ekranı | 1 ədəd |
| 2 | Bədən Dəstəyi | 1 cüt |
| 3 | Qol Dəstəyi | 1 cüt |
| 4 | Çiyin Dəstəyi | 1 cüt |
| 5 | Ayaq Dəstəyi | 1 cüt |
| 6 | Böyrək Körpüsü Dəstəyi | 1 ədəd |
| 7 | Döşək | 1 Dəst |
| 8 | Sabitləyici Qısqac | 8 ədəd |
| 9 | Uzun Sabitləyici Qısqac | 1 cüt |
| 10 | Uzaqdan İdarəetmə | 1 ədəd |
| 11 | Elektrik Xətti | 1 ədəd |
| 12 | Hidravlik Yağ | 1 ədəd yağ qutusu |