Bütün örtük 304 paslanmayan poladdan hazırlanmışdır, təmizlənməsi və dezinfeksiya edilməsi asandır.
Yüksək işıq ötürücülü lif materialı rentgen istifadəsinə uyğundur.
Genişləndirilmiş döşək dizaynı xəstələrin əməliyyat masasında daha rahat uzanmasına imkan verir.
TDY-G-1 elektro-hidravlik əməliyyat masası, Tayvanın qabaqcıl hidravlik idarəetmə sistemini, etibarlı elektromaqnit klapanlarını və yağ nasoslarını tətbiq edir, səssiz və sabit işləməyi təmin edir.
1.Ultra-aşağıPmövqe
2. İkiqat oynaqlı başlıq lövhəsi
3.Bgünah-BöyrəkdəBsilsilə
4. Daxili doldurulan batareya
5.Mexaniki Əyləclər
| Model Məhsulu | TDY-G-1 Elektrik-Hidravlik OR Masası |
| Uzunluq və en | 2080 mm * 550 mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 820mm / 520mm |
| Başlıq lövhəsi (Yuxarı və Aşağı) | 45°/ 90° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 80°/ 20° |
| Ayaq Plitəsi (Yuxarı /Aşağı / Xaricə) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Tərs Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Yanal əyilmə (Sol və Sağ) | 15°/ 15° |
| Böyrək Körpüsünün Yüksəkliyi | 110 mm |
| Elektro-motor sistemi | Tayvandan olan Chaoger |
| Gərginlik | 220V/110V |
| Tezlik | 50Hz / 60Hz |
| Güc Uyğunluğu | 1.0 KVt |
| Batareya | Bəli |
| Döşək | Yaddaş Döşəy |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 200 KG |
| Zəmanət | 1 il |
Sstandart aksesuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Anesteziya Ekranı | 1 ədəd |
| 2 | Bədən Dəstəyi | 1 cüt |
| 3 | Qol Dəstəyi | 1 cüt |
| 4 | Çiyin Dəstəyi | 1 cüt |
| 5 | Ayaq Dəstəyi | 1 cüt |
| 6 | Ayaq dəstəyi | 1 cüt |
| 7 | Böyrək Körpüsü Dəstəyi | 1 ədəd |
| 8 | Uzun Sabitləyici Qısqac | 1 cüt |
| 9 | Sabitləyici Qısqac | 8 ədəd |
| 10 | Əl Pultu | 1 ədəd |
| 11 | Elektrik Xətti | 1 ədəd |
| 12 | Pedal | 1 Cüt |