TDY-2 mobil əməliyyat masası, təmizlənməsi asan və çirklənməyə qarşı tam 304 paslanmayan polad çarpayı və sütuna malikdir.
Masanın səthi 5 hissəyə bölünür: baş hissəsi, arxa hissəsi, omba hissəsi və iki çıxarıla bilən ayaq hissəsi.
TDY-2 mobil əməliyyat masası 340 mm məsafəyə köçürülə bilər ki, bu da əməliyyat zamanı C-qolu üçün yaxşı perspektiv sahəsi təmin edir və rentgen film qutuları ilə istifadə edilə bilər.
İkiqat birləşməli başlıq lövhəsi, qaz yayı vasitəsilə tənzimlənən ayaq lövhəsi. Alman markalı səssiz təkərlərdən istifadə edin. Həmçinin bir düyməli sıfırlama, bir düyməli əyilmə və əyilməyə qarşı funksiyalar isteğe bağlıdır.
Bu çoxfunksiyalı elektrik əməliyyat masası qarın əməliyyatı, mamalıq, ginekologiya, KBB, urologiya, anorektal və ortopediya və s. kimi müxtəlif əməliyyatlar üçün uyğundur.
1.İkiqat birləşməli başlıq lövhəsi
Bu elektrik əməliyyat masasının ikiqat birləşməli başlıq lövhəsi başlığın hündürlüyünü sərbəst şəkildə tənzimləyə bilər və bu da xəstənin müxtəlif vəziyyətlərdə əməliyyatlar apararkən rahat baş bucağına sahib olmasına imkan verir.
2. Ayaq lövhəsi Elektrik İdarəetməsi və ya Qaz Yay İdarəetməsi ola bilər
Ayaq lövhəsi qaz yayı ilə idarə oluna bilər və ya elektrik idarəetməsinə yüksəldilə bilər.
3. Könüllü İkiqat İdarəetmə Sistemi
Əl nəzarətçisi və isteğe bağlı panel idarəetmələri əməliyyat üçün ikiqat qoruma təmin edir.
4.Böyük Təkərlər
İdxal olunmuş Alman TENTE təkərləri, aşınmaya davamlı və səssizdir.
5. Daxili doldurulan batareya
TDY-2 elektrik əməliyyat masası 50 əməliyyat ehtiyacını ödəyə bilən yüksək performanslı təkrar doldurulan batareya ilə təchiz olunub. Eyni zamanda, maksimum təhlükəsizliyi təmin etmək üçün elektrik enerjisi təmin etmək üçün AC enerji mənbəyinə malikdir.
6.Daha çox seçim
İsteğe bağlı bir düyməli sıfırlama, müsbət fleksiyon və tərs fleksiyon funksiyası.
Pparametrlər:
| ModelMəhsul | TDY -2 Səyyar Elektrikli Əməliyyat Masası |
| Uzunluq və en | 2100mm*550mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 1000 mm / 700 mm |
| Başlıq lövhəsi (Yuxarı və Aşağı) | 45° 90° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 90°/ 17° |
| Ayaq Plitəsi (Yuxarı /Aşağı / Xaricə) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Tərs Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Yanal əyilmə (Sol və Sağ) | 15°/ 15° |
| Böyrək Körpüsünün Yüksəkliyi | ≥110 mm |
| Üfüqi sürüşmə | 345 mm |
| Bükülmə/Refleks | Kombinasiya Əməliyyatı |
| Rentgen lövhəsi | Könüllü |
| İdarəetmə Paneli | Standart |
| Elektro-motor sistemi | Jiecang |
| Gərginlik | 220V/110V |
| Tezlik | 50Hz / 60Hz |
| Güc Uyğunluğu | 1.0 KVt |
| Batareya | Bəli |
| Döşək | Yaddaş Döşəy |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 200 KG |
| Zəmanət | 1 il |
Standart Aksesuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Anesteziya Ekranı | 1 ədəd |
| 2 | Bədən Dəstəyi | 1 cüt |
| 3 | Qol Dəstəyi | 1 cüt |
| 4 | Çiyin Dəstəyi | 1 cüt |
| 5 | Ayaq Dəstəyi | 1 cüt |
| 6 | Ayaq dəstəyi | 1 cüt |
| 6 | Böyrək Körpüsü Dəstəyi | 1 ədəd |
| 7 | Döşək | 1 Dəst |
| 8 | Sabitləyici Qısqac | 8 ədəd |
| 9 | Uzun Sabitləyici Qısqac | 1 cüt |
| 10 | Əl Pultu | 1 ədəd |
| 11 | Elektrik Xətti | 1 ədəd |