1.Ultra-Aşağı Vəzifə
Oftalmologiya əməliyyat masasının minimum hündürlüyü 500 mm-ə qədər tənzimlənə bilər. Tanınmış elektromaqnit idarəetmə sistemi əməliyyat zamanı sabit, etibarlı və səssizdir. Oftalmologiya və KBB əməliyyatı üçün ən yaxşı seçimdir.
2.Çıxarıla bilən başlıq lövhəsi
Çıxarıla bilən başlıq lövhəsi mexaniki dişli ilə asanlıqla idarə olunur.
Yataq başlığının ortasındakı içbükey dizayn erqonomik tələblərə cavab verir.
3. Geniş Səth
Səth eni 550 mm-ə çata bilər ki, bu da xəstənin üzərində daha rahat uzanmasına imkan verir
4. Çevik Ayaq Dəyişdiricisi
Arxa lövhənin və ayaq lövhəsinin bucağı ayaq açarı vasitəsilə tənzimlənə bilər ki, bu da həkimin oftalmologiya əməliyyatı zamanı xəstənin vəziyyətini ən ideal vəziyyətə uyğunlaşdırması üçün əlverişlidir.
5. Ləçək Əyləci
Mexaniki pedal əyləcləri daha sürətli, rahat, təhlükəsiz və etibarlıdır.
6. Könüllü Həkim Kreslosu
Həkim kreslosu qoltuqaltıları, arxa dayaqları və oturacağın hündürlüyünü tənzimləyə bilər.
Parametrlər
| Model Məhsulu | TDG-2 Elektrikli Oftalmoloji Əməliyyat Masası |
| Uzunluq və en | 2080 mm * 550 mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 700mm / 500mm |
| Başlıq lövhəsi (Yuxarı və Aşağı) | 45°/ 90° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 45°/ 20° |
| Ayaq Plitəsi (Yuxarı və Aşağı) | 45°/ 20° |
| Üfüqi sürüşmə | 300 mm |
| Elektro-motor sistemi | Jiecang |
| Gərginlik | 220V/110V |
| Tezlik | 50Hz / 60Hz |
| Güc Uyğunluğu | 1.0 KVt |
| Batareya | Bəli |
| Döşək | Yaddaş Döşəy |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 200 KG |
| Zəmanət | 1 il |
Standart Aksesuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | İnfüzyon Çubuğu | 1 Dəst |
| 2 | Qol lövhəsi | 1 Cüt |
| 3 | Alət Qabı | 1 Dəst |
| 4 | Sabitləyici Qısqac | 1 Dəst |
| 5 | Döşək | 1 Dəst |
| 6 | Ayaq açarı | 1 Dəst |