LEDD500700C+M ikiqat günbəzli LED əməliyyat otağı işığına aiddir.
Daxili kamera sistemi və xarici asma monitor təlim məqsədləri üçün istifadə edilə bilər. Bu, əməliyyatların monitorinqini və qeydini təmin edir.
■ qarın boşluğu/ümumi cərrahiyyə
■ ginekologiya
■ ürək/damar/döş qəfəsi cərrahiyyəsi
■ neyrocərrahiyyə
■ ortopediya
■ travmatologiya / təcili yardım OR
■ urologiya / TURP
■ ent/ Oftalmologiya
■ endoskopiya Angioqrafiya
1. Kamera Sistemi
Daxili kamera, onu başqa qollarla asmağa ehtiyac yoxdur.
2. Bu əməliyyat otağı işığı şəkilləri sürətli və yüksək keyfiyyətdə çəkir və çatdırır. 10X optik zum sayəsində şəkillərə hər tərəfdən baxmaq mümkündür.
3. Bu əməliyyat otağı işığı həmçinin əməliyyatı qeydə ala bilər. Təlim və təhsil məqsədləri üçün istifadə edilə bilər.
Monitor Sistemi
1. Əməliyyatı yayımlamaqla, LEDD500700C+M əməliyyat otağı işığı klinika işçilərinə steril sahəni pozmadan irəliləyişinizi izləməyə imkan verə bilər.
2. Daxili kamera və monitorla təchiz olunmuş əməliyyat otağı işığı cərrahi başın yuxarıdan başqa bir görünüşünü təmin edir ki, cərrahi qrupunuz cərrahi prosedurları dünya miqyasında paylaşa bilsin.
Parametrs:
| Kamera | |
| Qətnamə | 210 meqapiksel 1920(H)X 1080(V) |
| Ünsiyyət rejimi | RS232 |
| Rabitə protokolları | HITACHI / SONY VISCA |
| Konnektor | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)uyğunluq 110/LVDS 30P |
| Sensor növü | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Skan rejimi | Proqressiv Skan |
| Gündüz və Gecə Sistemi | Rəngli/qara və ağ/avtomatik |
| Minimum işıqlandırma | rəng:0.1Lux qara və ağ:0.01Lux |
| Sinxronizasiya rejimi | sinxronizasiyalararası |
| Video çıxışı | rəqəmsal siqnal |
| SNR | ≥50dB (AGC SÖNDÜRÜLÜB) |
| Linza | |
| İRCUT | IRCUT ikiqat filtrli avtomatik kommutasiya |
| Optik linzalar | 10X f=5mm~50mm |
| sahə bucağı | H: 51.8°(Q) ~5.86°(T) V: 39.1°(Q) ~4.4°(T) |
| Funksiya | |
| ekspozisiya rejimi | A/M |
| ağ balans | Avtomatik |
| Fokus Rejimi | A/M |
| nəzarəti ələ keçirmək | A/M |
| Şəkil Effekti | Avtomatik/rəngli/qara və ağ/mənfi |
| güzgü funksiyası | Dəstək (üfüqi güzgü + şaquli güzgü) |
| şəkil rolloverləri | Dəstək |
| Geniş Dinamik | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektron deklanşör | 1/30s~1/10,000s |
| kontrast nisbəti | Tənzimlənən |
| doyma | Tənzimlənən |
| Duman əleyhinə funksiya | Dəstək |
| Marjinal | Dəstək |
| Ümumi spesifikasiya | |
| Ölçülər | 38.6(E)* 41(H)* 64.6(U)mm |
| İş temperaturu/rütubəti | ﹣10℃~50℃,10% RH~60% RH |
| Saxlama temperaturu/rütubəti | ﹣20℃~60℃,10% RH~80% RH |
| enerji təchizatı | DC 12V±10% |
| enerji istehlakı | 3.5W MAKSİMUM |
| Xalis çəki | 110 q |
Monitor
| Əsas Parametr | |
| Ekran ölçüsü | 21.5' |
| Arxa İşıq Rejimi | LED |
| Nümayiş Sahəsi | 475.2 mm (E) × 267.3 mm (H) |
| Aspekt nisbəti | 16:9 |
| Maksimum Çözünürlük | 1920×1080 |
| Rəngi göstərin | 16.7M |
| Piksel Pitch | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Parlaqlıq | 300cd/㎡ |
| Şəkil Kontrastı | 1500:1 |
| Baxış bucağı | 850/850/750/650 |
| Cavab müddəti | 8MS |
| Sahə Tezliyi | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Giriş və çıxış | |
| SDI IN | 1 |
| SDI ÇIXIŞI | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV ÇIXIŞI | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA Girişi | 1 |
| HDMI Girişi | 1 |
| YPbPr/YCbCr Girişi | 3(3×BNC) |
| RS232 Girişi (İsteğe bağlı) | 1 |
| Audio girişi | 1 |
| Audio çıxışı | 1 |
| Rəng sistemi | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Dil | Çin/İngilis/Fransız/Alman/İtalyan/İspan/ |
| Enerji təchizatı | |
| Güc | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Gözləmə Gücü | 5W |