FD-G-2 çoxfunksiyalı mamalıq masası mamalıq doğuş, ginekoloji müayinə və əməliyyat üçün geniş istifadə olunur.
Elektrikli çatdırılma masasının gövdəsi, sütunu və əsası korroziyaya davamlı və təmizlənməsi asan olan 304 paslanmayan poladdan hazırlanmışdır.
Ayaq lövhələri çıxarıla bilər, bu da əməliyyatdan sonrakı sağalma üçün əlverişlidir.
İkiqat idarəetmə sistemi, təkcə əl pultu vasitəsilə deyil, həm də ayaq açarı vasitəsilə.
Tam aksesuarlar, ayaq dəstəyi versiyası ilə standart, pedallar, filtrli kir çanağı və isteğe bağlı ginekoloji müayinə işığı.
U formalı baza yalnız əməliyyat masasının sabitliyinə kömək etmir, həm də həkimin yorğunluğu azaltması üçün kifayət qədər ayaq sahəsi təmin edir.
1.İkiqat İdarəetmə Sistemi
Əl nəzarətçisi və ayaq açarı əməliyyatın təhlükəsizliyini təmin etmək və müxtəlif mövqeləri həyata keçirmək üçün ikinci dərəcəli idarəetməni həyata keçirir.
2. Çıxarıla bilən ayaq lövhəsi
Elektrik doğuş masasının çıxarıla bilən ayaq lövhəsi əməliyyatdan sonrakı istirahəti asanlaşdırır və əməliyyatdan sonrakı ağrıları azaldır
3.304 Paslanmayan Polad
Ginekologiya əməliyyat masasının bütün örtüyü yüksək keyfiyyətli 304 paslanmayan poladdan hazırlanmışdır. Davamlı, təmizlənməsi və dezinfeksiya edilməsi asandır.
4.U formalı baza
Ginekologiya mamalıq masasının U formalı bazası təkcə baza ilə yer arasındakı təmas sahəsini artırmır və onu daha sabit edir, həm də tibb işçilərinin işi üçün yorğunluğu azaltmaq üçün kifayət qədər ayaq sahəsi təmin edir.
5. Çoxfunksiyalı Aksesuarlar
Standart çiyin dayağına əlavə olaraq, çiyin qayışları, tutacaqlar, ayaq dayaqları, ayaq pedalları, tualet, ginekoloji müayinə işığı da isteğe bağlıdır.
Pparametrlər:
| ModelMəhsul | FD-G-2 Elektrik Çatdırılma Masası |
| Uzunluq və en | 1880mm*600mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 940 mm/ 680 mm |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 45 °10° |
| Oturacaq lövhəsi (Yuxarı və Aşağı) | 20° 9° |
| Ayaq lövhəsi xaricə | 90° |
| Gərginlik | 220V/110V |
| Tezlik | 50Hz / 60Hz |
| Batareya | Bəli |
| Güc Uyğunluğu | 1.0 KVt |
| Döşək | Dikişsiz Döşək |
| Əsas Material | 304 Paslanmayan Polad |
| Maksimum Yük Tutumu | 200 kq |
| Zəmanət | 1 il |
SstandartAksessuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Qol Dəstəyi | 1 cüt |
| 2 | Dəstək | 1 cüt |
| 3 | Ayaq lövhəsi | 1 ədəd |
| 4 | Döşək | 1 dəst |
| 5 | Tullantı Hövzəsi | 1 ədəd |
| 6 | Sabitləyici Qısqac | 1 Cüt |
| 7 | Diz üçün qoltuqağacı | 1 Cüt |
| 8 | Pedal | 1 Cüt |
| 9 | Əl Pultu | 1 ədəd |
| 10 | Ayaq açarı | 1 ədəd |