FD-G-1 elektrikli ginekoloji müayinə masası yüksək möhkəmlikli materiallardan istifadə edir və korroziyaya davamlıdır ki, bu da xəstəxananın gündəlik təmizlənməsi və dezinfeksiya edilməsinə kömək edir.
Müayinə masası səthinin hündürlüyü, arxa lövhənin və ayaq lövhəsinin bucağı ayaq açarı vasitəsilə tənzimlənə bilər.
Aksesuarlar tamdır və standart olaraq çiyin dayaqları, çiyin qayışları, bilək qayışları, tutacaqlar, ayaq dayaqları və süzgəcli kir ləyənləri mövcuddur.
Ginekologiya müayinə masasının əsası həkimin gündəlik işi üçün ayaq və ayaq hərəkəti sahəsi təmin edən U formalı bir quruluşa malikdir.
Bu tibbi ginekoloji müayinə əməliyyat yatağı, yalnız ginekoloji müayinələr üçün deyil, həm də kişi urologiyası üçün uyğundur
1.Dikişsiz Köpüklü Döşək
Elektrikli ginekoloji müayinə masasının qəliblənmiş döşəyi, xəstənin rahatlığını əhəmiyyətli dərəcədə artıran ən son sorunsuz köpüklənmə texnologiyasından istifadə edir.
2.Korroziyaya davamlı material
Elektrikli ginekoloji müayinə masasının bütün örtüyü korroziyaya davamlı, təmizlənməsi və dezinfeksiya edilməsi asan olan üstün materiallardan hazırlanmışdır.
3. Ayaq açarı
Ayaq açarı ilə təchiz olunmuş, mamalıq müayinə masasının müxtəlif hərəkətlərini çevik şəkildə idarə edir.
4.Çoxfunksiyalı Aksesuarlar
Standart çiyin dayağına əlavə olaraq, çiyin qayışları, tutacaqlar, ayaq dayaqları, ayaq pedalları, tualet, ginekoloji müayinə işığı və ya həkim kreslosu da isteğe bağlıdır.
Parametrlər
| ModelMəhsul | FD-G-1 Elektrikli Ginekoloji Müayinə Masası |
| Uzunluq və en | 1800mm * 550mm |
| Yüksəklik (Yuxarı və Aşağı) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Tərs Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Arxa Plitə (Yuxarı və Aşağı) | 60°/10° |
| Elektro-motor sistemi | Jiecang |
| Gərginlik | 220V/110V |
| Tezlik | 50Hz / 60Hz |
| Güc Uyğunluğu | 1.0 KVt |
| Batareya | Bəli |
| Döşək | Dikişsiz Döşək |
| Əsas Material | ABS |
| Maksimum Yük Tutumu | 150 KQ |
| Zəmanət | 1 il |
SstandartAksessuarlar
| Xeyr. | Ad | Miqdarlar |
| 1 | Qol Dəstəyi | 1 cüt |
| 2 | Ayaq lövhəsi | 1 Dəst |
| 3 | Döşək | 1 dəst |
| 4 | Dəstək | 1 cüt |
| 5 | Ayaq açarı | 1 Dəst |